DNI OTWARTE FUNDUSZY EUROPEJSKICH 2016

Serdecznie zapraszamy do udziału w III edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. “Dni Otwarte Funduszy Europejskich”, która odbędzie się w terminie od 12 do 15 maja 2016 r.

Koordynatorem akcji jest Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Pomorskiego i większości instytucji zajmujących się Funduszami Europejskimi w Polsce, a przede wszystkim z Państwem – realizatorami projektów współfinansowanych ze środków europejskich. Bez Państwa zaangażowania taka akcja w ogóle nie byłaby możliwa.

Aby wziąć udział w III edycji Dni Otwartych, wystarczy bezpłatnie “otworzyć” swój projekt mieszkańcom regionu, pokazać miejsca na co dzień niedostępne, zaproponować zniżki na oferowane przez Państwa usługi lub przygotować inne atrakcje przynajmniej na jeden dzień w okresie od 12 do 15 maja 2016 r. Dzięki udziałowi w Dniach Otwartych uzyskają Państwo możliwość dodatkowej promocji projektu i staną się uczestnikami ogólnopolskiej akcji organizowanej pod jednym, wspólnym szyldem.

Instytucja koordynująca będzie zachęcać do udziału w Dniach Otwartych poprzez ogólnopolską kampanię promocyjną oraz relację w mediach z niektórych wydarzeń. Dodatkowo, wszystkie wydarzenia zostaną przedstawione na stronie: www.dniotwarte.eu. Tam również dostępny będzie szczegółowy regulamin.

W przypadku zainteresowania udziałem w Dniach Otwartych, zachęcamy Państwa do wypełnienia elektronicznego formularza zgłoszeniowego na stronie akcji: www.dniotwarte.eu (aktywnego od 5 do 22 kwietnia br.).

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt: Małgorzata Szulc tel. 58 32 68 576, e-mail: m.szulc@pomrskie.eu lub Anna Miętka tel. 58 32 68 338, e-mail: a.mietka@pomorsie.eu. Poniżej regulamin udziału w dniach otwartych funduszy europejskich:

Regulamin DOFE 2016_ost