Spotkanie pomorskich LGD w Zieleninie

Lokalna Grupa Działania STOLEM w dniu 13 listopada 2008 r. była współorganizatorem szkolenia dla Pomorskich LGD. Na spotkaniu omawiane były kryteria oceny Lokalnej Grupy Działania oraz Lokalnej Strategii Rozwoju w kontekście naboru wniosków do Programu Rozwojów Obszarów Wiejskich – Osi 4 LEADER o wybór LSR i LGD do realizacji LSR.

 

W szkoleniu uczestniczyli przedstawiciele wszystkich 16-tu Lokalnych Grup Działania z terenu województwa pomorskiego oraz pracownicy Departamentu Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego z Dyrektor Justyną Durzyńską, która prowadziła szkolenie.

 

Spotkanie odbyło się na terenie Gospodarstwa Agroturystycznego Dworek Zielenin w Zieleninie koło Kościerzyny w pięknych stylowych pomieszczeniach aczkolwiek trochę zimnych. Chcielibyśmy serdecznie podziękować DPROW UMWP z Panią Dyrektor na czele za sprawne przeprowadzanie szkolenia a wszystkim uczestnikom za miłą i pracowitą atmosferę oraz wytrwałość.

 

Już wiadomo, że następne szkolenia dla Pomorskich LGD odbędzie się w dniu 28 listopada 2008 r., tym razem na terenie Stowarzyszenia Turystycznego Kaszuby w restauracji Gryf w Żukowie.

 

Poniżej w załączniku znajduje się materiał, który był omawiany na szkoleniu.

szkolenie__LGD_Zielenin